| Plotis | 45 cm |
|---|---|
| Ilgis | 220 cm |
| Aukštis | 56 cm |
| Svoris | 66 kg |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Pakuotės išmatavimai | 210x28x28 cm, 224x48x32 cm |
| Kojelės | Metalinės |
| Kojelių aukštis | 25 cm |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Durelių skaičius | 2 |
| Stalčių skaičius | 2 |
| Komodos tipas | Su stalčiais ir durelėmis |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
LIZBON TV Staliukas 220x45x56
650 €
Stilingas ir modernus TV staliukas LIZBON – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštos kokybės dizainą ir praktiškumą. Šis staliukas išsiskiria ne tik savo išvaizda, bet ir ilgaamžiškumu.
Komoda turi 4 erdvius skyrius: 2 stalčius ir 2 dalis su durelėmis, kurios atsidaro paspaudimu. Toks funkcionalumas užtikrina patogų ir tvarkingą daiktų laikymą be nereikalingų detalių.
Juodos metalinės kojos papildomai suteikia baldui elegancijos ir stabilumo.
LIZBON TV staliukas taip pat suteikia galimybę pasirinkti kitą korpuso ir durelių spalvą, o spalvų pasirinkimai matomi paskutinėse nuotraukose.
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: Svetainės kietieji baldai, TV staliukai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “LIZBON TV Staliukas 220x45x56” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 65–90 cm 65–90 cm 39–42 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.


















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.