
LIRA Čiužinys
233 € – 484 €Price range: 233 € through 484 €
Puikus čiužinys tiems, kurie nori kokybiško miego ir pagaliau pabusti pailsėję. „Lira“ yra kompaktiško, 19 cm aukščio, ir šis čiužinys garantuoja išskirtinį komfortą. Poliuretano putos užtikrina optimalų svorio paskirstymą ir sumažina spaudimą skirtingoms kūno dalims, suteikdamos gilų ir ramų miegą. Jei dažnai pabundate nakties viduryje, ieškodami patogios padėties, „Lira“ sukurtas kaip tik Jums.
- Kietumo lygis – IV
- Aukštis – 19 cm
- Rekomenduojama apkrova – 130 kg
- Užvalkalas su užtrauktuku
Produkto kodas: N/A
Kategorija: Čiužiniai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (WI) Europos Sąjunga

| Aukštis | 19 cm |
|---|---|
| Plotis | 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| Ilgis | 200 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas |
| Čiužinio kietumas | IV Kietas |
| Čiužinio savybės | Pralaidus orui, Putų poliuretanas, Vakuumo pakuotėje |
| Čiužinio užvalkalas | Nuvelkamas, Orui pralaidus tinklelis aplink čiužinį |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
Būkite pirmas aprašęs “LIRA Čiužinys” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 18 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 6 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 22 cm Užsakoma: 30 d.d.










Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.