
LAURO Čiužinys
200 € – 496 €Price range: 200 € through 496 €
Lauro ortopedinis čiužinys tinka įvairiems žmonėms, nepriklausomai nuo amžiaus. Aukštos kokybės medžiaga su optimaliu standumu suteikia subtilią atramą stuburui miego metu, prisitaikydama prie kūno formų.
- Kietumo lygis – III
- Rekomenduojamas apkrovimas – 110 kg
- Aukštis – 13 cm
- Užvalkalas su užtrauktuku
- Papildoma „AirLine“ vėdinimo sistema
- Aukštos klasės poliuretano putos HIGHFOAM BIO™

| Aukštis | 13 cm |
|---|---|
| Ilgis | 190 cm, 200 cm |
| Plotis | 80 cm, 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas |
| Čiužinio kietumas | III Vidutinio kietumo |
| Čiužinio savybės | Ortopedinės savybės, Pralaidus orui, Putų poliuretanas |
| Čiužinio užvalkalas | Nuvelkamas, Orui pralaidus tinklelis aplink čiužinį |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Kilmė | Ukraina |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Būkite pirmas aprašęs “LAURO Čiužinys” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 27 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 22 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 23 cm Užsakoma: 30 d.d.






Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.