Stalviršio spalva

Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Sandėlyje
925 €
Atraskite išskirtinį išskleidžiamą apvalų stalą KOLN, kuris puikiai derės tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere. Jo metalinė koja suteikia stabilumo ir subtilumo, o Avrupa Secron spalvos stalviršis – natūralų bei prabangų įspūdį.
Stalas KOLN turi patogią išskleidžiamą funkciją – pradinis ilgis yra 100 cm, tačiau išskleidus jis pailgėja iki 138 cm.
Šis stalas ne tik funkcionalus, bet ir stilingas – jame patogiai gali sėdėti 4-6 žmonės, todėl jis puikus pasirinkimas šeimos vakarienėms.
Prieinamumas: Liko 2
Stalviršio spalva

| Ilgis | 100 cm |
|---|---|
| Plotis | 100 cm |
| Aukštis | 76 cm |
| Matinė/Blizgi stalviršio spalva | Matinė Avrupa Sekron |
| Maksimalus ilgis | 138 cm |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Stalo kojų medžiaga | Metalas |
| Skersmuo | 100 cm |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Stalo kojų spalva | Black |
| Išskleidimo funkcija | Yra |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 2-3 d.d. |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 52 cm | 61 cm | 100 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 52 cm | 54 cm | 78 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 52 cm | 54 cm | 78 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 52 cm | 54 cm | 68 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.