
HUGO Čiužinys
478 € – 1 060 €Price range: 478 € through 1 060 €
„Hugo” čiužinys susideda iš dviejų vienodų poliuretano putų sluoksnių „Vita Foam“ ir „Vita Foam Bio“. Kiekviena medžiaga turi skirtingą kietumo laipsnį – viena čiužinio pusė vidutiniškai minkšta, kita vidutiniškai kieta. Tai labai patogu, kaip yra skirtingi pageidavimai arba labai skiriasi partnerių svoris ar ūgis. Taip pat tai universali išeitis iš situacijos, kai abejojate – pasirinkę „Hugo“ turėsite galimybę išbandyti kiekvieną pusę ir nustatyti tą, kuri Jums labiau patinka.
- Kietumo lygis – IV/II
- Aukštis – 22 cm
- Rekomenduojama apkrova – 120 kg
- Užvalkalas su užtrauktuku
- Vakuuminė pakuotė

| Aukštis | 22 cm |
|---|---|
| Ilgis | 200 cm |
| Plotis | 80 cm, 90 cm, 100 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 190 cm, 200 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas |
| Čiužinio kietumas | II Minkštas, IV Kietas |
| Čiužinio savybės | Dvipusis, Putų poliuretanas, Vakuumo pakuotėje |
| Čiužinio užvalkalas | Nuvelkamas, Žiema-Vasara |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Kilmė | Ukraina |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Būkite pirmas aprašęs “HUGO Čiužinys” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 27 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 90–200 cm 200 cm 16 cm Užsakoma: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 90–200 cm 200 cm 22 cm Užsakoma: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 19 cm Užsakoma: 30 d.d.








Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.