Šis aukščio reguliuojamas baro kėdė su apvaliu sėdėjimo paviršiumi yra tiek patogi, tiek moderni. Ruda mikropluošto apdaila su specialiu įdėklu, suteikiančiu šiurkštesnį išvaizdą, daro sėdėjimą malonesnį, o subtilus išpjovimas nugaros dalyje suteikia kėdei novatorišką išvaizdą. Pastatyta ant apvalaus juodo pagrindo su sukimosi funkcija, ji užtikrina stabilumą ir leidžia lengviau judėti.
GRACE Light Brown Baro Kėdė
119 €
Pagrindinės savybės
- Moderni baro kėdė su subtiliu išpjovimu nugaros dalyje
- Aptrauktas rudos spalvos mikropluošto audiniu su specialiu įdėklu
- Dujų kėlimo mechanizmas leidžia reguliuoti sėdėjimo aukštį nuo 59 iki 80 cm
- Įrengtas pakojis ir sukimosi funkcija
- Apvalus pagrindas iš juodo milteliniu būdu padengto plieno suteikia modernų įspūdį
Produkto kodas: 0000084700
Kategorijos: Baro kėdės, Kėdės, Pusbario kėdės, Valgomojo baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 54.5 cm |
|---|---|
| Gylis | 48.5 cm |
| Aukštis | 101 cm |
| Atlošo aukštis | 28 cm |
| Max sėdimos dalies aukštis | 80 cm |
| Sėdimosios dalies plotis | 38 cm |
| Sėdimosios dalies gylis | 39 cm |
| Svoris | 7.9 kg |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 110 kg |
| Kėdės tipas | Su sukimosi funkcija |
| Sėdimosios dalies medžiaga | Gobelenas |
| Audinys | Apia |
| Kėdės kojos | Metalinės |
| Kėdės kojų spalva | Juoda |
| Pakuotės išmatavimai | 57x55x44 cm |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “GRACE Light Brown Baro Kėdė” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 61 cm 100 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 54 cm 60 cm 87 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų


















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.