
Ekspozicijoje
FABIO Čiužinys 180×200
835 €
Šis čiužinio modelis su padidintu kietumo laipsniu. Dvigubas kokoso pluošto išdėstymas suteikia čiužiniui papildomą kietumą ir tvirtumą. Kaip vidinis užpildas, vienoje pusėje naudojamas lateksas, kuris pasižymi padidintu elastingumu. Kita pusė užpildyta inovatyviu HIGHFOAM BIO ™ medžiaga, kuri tolygiai paskirsto apkrovą ir suteikia minkštumą. Čiužinio pagrindą sudaro nepriklausomų spyruoklių blokas „Pocket Spring“.
- Kietumo lygis – II / III
- Rekomenduojama apkrova – 140 kg
- Aukštis – 23 cm
- Užvalkalas su užtrauktuku
- Papildoma „AirLine“ vėdinimo sistema
Prieinamumas: Liko 2
Likutis ekspozicijoje: 2
Likutis sandėlyje: 0
Likutis sandėlyje: 0

| Aukštis | 23 cm |
|---|---|
| Ilgis | 200 cm |
| Plotis | 180 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas, Spyruoklinis (Pocket) |
| Čiužinio kietumas | II Minkštas, III Vidutinio kietumo |
| Čiužinio savybės | Kokoso pluoštas, Pralaidus orui, Putų poliuretanas |
| Čiužinio užvalkalas | Medvilnė, Nuvelkamas, Žiema-Vasara |
| Kilmė | Ukraina |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 2-3 d.d. |
Būkite pirmas aprašęs “FABIO Čiužinys 180×200” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 90–200 cm 200 cm 19 cm Užsakoma: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 27 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 19 cm Užsakoma: 30 d.d.







Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.