Šios valgomojo kėdės grakščios, banguojančios linijos ir kontrastingos juodos kojelės suteikia valgomojo erdvei gyvumo. Apmušta minkštu, smėlio spalvos, šenilę primenančiu audiniu, ji lengvai derinama su įvairiomis spalvomis ir medžiagomis. Šiuolaikiško charakterio ir subtilios elegancijos derinys sukuria išskirtinį patrauklumą. Tokia kėdė taps akcentu tiek kasdieniams šeimos pietums, tiek ypatingoms progoms.
Ekspozicijoje
Naujiena
ESRA BEIGE Kėdė
95 €
Pagrindinės savybės
- Valgomojo kėdė, apibrėžiama šiuolaikišku akcentu ir minkšta elegancija
- Apmušta smėlio spalvos audiniu, austu iš šenilo siūlų
- Tvirti juodi milteliniu būdu dengti plieno kojos kontrastui
Prieinamumas: Liko 4
Likutis ekspozicijoje: 4
Likutis sandėlyje: 0
Likutis sandėlyje: 0
Produkto kodas: 0000109015
Kategorija: Kėdės
Žymos: EKSPOZICIJOJE, NAUJIENA
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 50 cm |
|---|---|
| Gylis | 58 cm |
| Aukštis | 68 cm |
| Atlošo aukštis | 42,8 cm |
| Sėdimosios dalies plotis | 50 cm |
| Sėdimosios dalies gylis | 42 cm |
| Max sėdimos dalies aukštis | 47 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 110 kg |
| Svoris | 4,9 kg |
| Kėdės tipas | Be porankių |
| Sėdimosios dalies medžiaga | Gobelenas |
| Audinys | Apia |
| Kėdės kojos | Metalinės |
| Kėdės kojų spalva | Juoda |
| Pakuotės išmatavimai | 62x57x54 cm |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “ESRA BEIGE Kėdė” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 55 cm 77 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 61 cm 100 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 61 cm 100 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų





















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.