Audinio spalva

Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Ekspozicijoje
189 €
Pagrindinės savybės
Prieinamumas: Liko 4
Audinio spalva

| Plotis | 53 cm |
|---|---|
| Gylis | 54 cm |
| Aukštis | 78 cm |
| Svoris | 8.7 kg |
| Kėdės tipas | Su porankiais, Su sukimosi funkcija |
| Sėdimosios dalies medžiaga | Gobelenas |
| Audinio spalva | Monza fabric beige 60 |
| Sėdimos dalies aukštis | 49.5 cm |
| Kėdės kojos | Metalinės |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 110 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 2-3 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 50 cm | 54 cm | 84 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 52 cm | 55 cm | 77 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 54 cm | 60 cm | 87 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 52 cm | 54 cm | 86 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.