Lova 35 cm drožlių plokščių rėmas
Galvūgalis tvirtinasi prie lovos
Kojelės 5 cm plastmasinės
Aukštis su kojelėmis 40 cm
Galvūgalis be kojelių 115 cm
Galvūgalio gylis 13 cm
Galvūgalio pločiai 150/170/190 cm
Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Nuo 645 €
Stilinga „Tony“ lova, paminkštintu galvūgaliu, jaukiai užpildo erdvę. Tvirtas 35 cm drožlių plokščių rėmas palieka laisvę rinktis norimą čiužinį.
Išankstinis užsakymas
Lova 35 cm drožlių plokščių rėmas
Galvūgalis tvirtinasi prie lovos
Kojelės 5 cm plastmasinės
Aukštis su kojelėmis 40 cm
Galvūgalis be kojelių 115 cm
Galvūgalio gylis 13 cm
Galvūgalio pločiai 150/170/190 cm
| Ilgis | 223 cm |
|---|---|
| Aukštis | 120 cm |
| Atlošo aukštis | 115 cm |
| Gulimos dalies aukštis | 40 cm |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Lovos matmenys | 150×223, 170×223, 190×223 |
| Lovos tipas | Dvigulė lova |
| Audinys | Inari 1 (), Mito 3 (), Neve 1 (), Storm 3 () |
| Audinio spalva | 16 Neve, 169 Mito, 2 Neve, 23 Inari, 40 Mito, 5 Mito, 83 Neve, 85 Storm Lova, 9 Storm Lova, 91 Inari, 96 Inari, 97 Storm Lova |
| Kojelių aukštis | 5 cm |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Pristatymo terminas | 20 d.d |
| Kilmė | Lietuva |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 115–165 cm | 235–237 cm | 80 cm |
| Ilgis | Aukštis |
|---|---|
| 220 cm | 107 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 108 cm | 50 cm | 77 cm |
| Ilgis | Aukštis |
|---|---|
| 219,5 cm | 105 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.