Lova 20 cm drožlių plokščių rėmas
Galvūgalis tvirtinasi prie lovos
Kojelės 16 cm, medinės, dažytos.
Aukštis su kojelėmis 36 cm
Galvūgalis be kojelių 82 cm
Galvūgalio gylis 7 cm
Galvūgalio pločiai 132/152/172/192 cm
Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Nuo 550 €
Minimalistinė NO11 dvigulė lova: plonas 20 cm rėmas ir tvirtas galvūgalis kuria švarią estetiką, o universalus pagrindas leidžia rinktis bet kurį čiužinį patogiam, suasmenintam poilsiui.
Išankstinis užsakymas
Lova 20 cm drožlių plokščių rėmas
Galvūgalis tvirtinasi prie lovos
Kojelės 16 cm, medinės, dažytos.
Aukštis su kojelėmis 36 cm
Galvūgalis be kojelių 82 cm
Galvūgalio gylis 7 cm
Galvūgalio pločiai 132/152/172/192 cm
| Ilgis | 217 cm |
|---|---|
| Aukštis | 98 cm |
| Atlošo aukštis | 82 cm |
| Gulimos dalies aukštis | 36 cm |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Lovos matmenys | 132×217, 152×217, 172×217, 192×217 |
| Lovos tipas | Dvigulė lova |
| Audinys | Inari 1 (), Mito 3 (), Neve 1 (), Storm 3 () |
| Audinio spalva | 16 Neve, 169 Mito, 2 Neve, 23 Inari, 40 Mito, 5 Mito, 83 Neve, 85 Storm Lova, 9 Storm Lova, 91 Inari, 96 Inari, 97 Storm Lova |
| Kojelių aukštis | 16 cm |
| Pristatymo terminas | 20 d.d |
| Kilmė | Lietuva |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Plotis | Aukštis |
|---|---|
| 160 cm | 160 cm |
| Ilgis | Aukštis |
|---|---|
| 220 cm | 97 cm |
| Ilgis | Aukštis |
|---|---|
| 219,5 cm | 108 cm |
| Ilgis | Aukštis |
|---|---|
| 220 cm | 107 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.