| Plotis | 220 cm |
|---|---|
| Gylis | 50 cm |
| Aukštis | 55 cm |
| Svoris | 71 kg |
| Pakuotės išmatavimai | 228x55x36 cm |
| Kojelės | Metalinės |
| Kojelių aukštis | 25 cm |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Durelių skaičius | 1 |
| Stalčių skaičius | 2 |
| Komodos tipas | Su stalčiais ir durelėmis |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Garantija | 24 mėnesiai |
DUBLIN TV Spintelė
850 €
Stilinga ir funkcionali komoda DUBLIN – modernus baldas jūsų namams. Išskirtinis dizainas su vertikaliomis dekoratyvinėmis juostelėmis suteikia komodai išraiškingumo, o švelniai suapvalinti šonai – elegancijos.
Komoda turi tris skyrius: du erdvius stalčius ir vieną durelių skyrių, kuriame patogu laikyti įvairius daiktus.
Metalinės kojelės užtikrina stabilumą ir modernią išvaizdą, taip pat užtikrina patogią prieigą valymui po baldu.
Galite pasirinkti ir kitą korpuso bei durelių spalvų derinį – variantai pateikti nuotraukose.
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: Svetainės kietieji baldai, TV staliukai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “DUBLIN TV Spintelė” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Gylis Aukštis 200 cm 45 cm 77 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Aukštis 220 cm 54 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.





















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.