
Ekspozicijoje
DOMENICO Čiužinys 160×200
575 €
Modelis su padidintu standumu su nepriklausomu spyruokliniu bloku. Dvipusis kokoso pluošto išdėstymas suteikia čiužiniui papildomo standumo, tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Nepriklausomų spyruoklių blokas tolygiai paskirsto apkrovą visame plote. Novatoriška HIGHFOAM BIO™ medžiaga naudojama kaip vidinis čiužinio užpildas.
- Kietumo lygis – IV
- Rekomenduojama apkrova – 140 kg
- Aukštis – 20 cm
- Dėklas su užtrauktuku
- Papildoma „AirLine“ vėdinimo sistema
- Aukštos kokybės HIGHFOAM BIO™ medžiaga
Prieinamumas: Liko 2
Likutis ekspozicijoje: 2
Likutis sandėlyje: 0
Likutis sandėlyje: 0

| Aukštis | 20 cm |
|---|---|
| Plotis | 160 cm |
| Ilgis | 200 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas, Spyruoklinis (Pocket) |
| Čiužinio kietumas | IV Kietas |
| Čiužinio savybės | Kokoso pluoštas, Medvilnė, Pralaidus orui, Putų poliuretanas, Vakuumo pakuotėje |
| Čiužinio užvalkalas | Nuvelkamas, Žiema-Vasara |
| Kilmė | Ukraina |
| Pristatymo terminas | 2-3 d.d. |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Būkite pirmas aprašęs “DOMENICO Čiužinys 160×200” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 26 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 13 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 23 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.






Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.