Kavos staliuko spalva

Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
269 €
Pagrindinės savybės
Išankstinis užsakymas
Kavos staliuko spalva

| Ilgis | 50 cm, 58 cm |
|---|---|
| Plotis | 50 cm, 58 cm |
| Aukštis | 33 cm, 40 cm |
| Svoris | 13,7 kg |
| Spalva | Pilka, Pilka-smėlio |
| Staliuko tipas | Komplektas |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Skersmuo | 50 cm, 58 cm |
| Durelių skaičius | Nėra |
| Stalčių skaičius | Nėra |
| Medžiagos | MDF |
| Kojelės | Nėra |
| Pakuotės išmatavimai | 63,5x46x63,5 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Pristatymo terminas | 20 d.d |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Plotis | Aukštis |
|---|---|
| 24,5–33 cm | 33–40 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 70–80 cm | 70–80 cm | 43–48 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 52 cm | 52 cm | 40 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 52 cm | 52 cm | 40 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.