| Ilgis | 50 cm, 58 cm |
|---|---|
| Plotis | 50 cm, 58 cm |
| Aukštis | 33 cm, 40 cm |
| Svoris | 13,7 kg |
| Spalva | Balta |
| Staliuko tipas | Komplektas |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Skersmuo | 50 cm, 58 cm |
| Medžiagos | MDF |
| Kojelės | Nėra |
| Pakuotės išmatavimai | 63,5x46x63,5 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
DICE BROWN MARBLE Kavos Staliukų Komplektas
269 €
Pagrindinės savybės
- Modernus kavos staliukų rinkinys, siūlantis įvairias stilių pasirinkimo galimybes
- Apvali, balta marmuro išvaizda suteikia elegantišką pojūtį
- Lengvai valomas paviršius
- FSC™ sertifikuotas
- 2 dalių komplektas Ø58×40 cm; Ø50×33 cm
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000101897
Kategorija: Kavos staliukai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “DICE BROWN MARBLE Kavos Staliukų Komplektas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 60 cm 120 cm 40 cm Užsakoma: 25 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 75 cm 75 cm 38–41 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 52 cm 52 cm 40 cm Užsakoma: 25 d.d.
















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.