Pasiruošę sukurti išskirtinį akcentą? Tuomet leiskite šiam kavos staliukų komplektui įsikurti jūsų svetainėje. Nuo kvadratinės formos iki marmuro efekto – šie staliukai neabejotinai trauks žvilgsnius. Naudokite juos kaip kavos staliukus arba pastatykite kampe su dideliu augalu ar vaza, kad komplektas dar labiau išsiskirtų.
DICE BLACK MARBLE Kavos Staliukų Komplektas
289 €
Pagrindinės savybės
- Modernus kavos staliukų komplektas
- Kvadratinė forma suteikia elegantišką pojūtį
- Lengvai valomas paviršius
- 2 dalių komplektas 58x58x40 cm; 50x50x33 cm
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000096360
Kategorijos: Kavos staliukai, Svetainės kietieji baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 50 cm, 58 cm |
|---|---|
| Aukštis | 33 cm, 40 cm |
| Spalva | Juoda |
| Stalo matmenys | 50x50x33 cm, 58x58x40 cm |
| Staliuko tipas | Komplektas |
| Stalviršio forma | Kvadratinė |
| Medžiaga | MDF |
| Kojelės | Nėra |
| Pakuotės išmatavimai | 65x46x65 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “DICE BLACK MARBLE Kavos Staliukų Komplektas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 50 cm 220 cm 53 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Gylis Aukštis 80 cm 80 cm 26 cm Užsakoma: 30 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.
















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.