Kavos staliuko spalva

Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Ekspozicijoje
289 €
Pagrindinės savybės
Prieinamumas: Liko 1
Kavos staliuko spalva

| Ilgis | 50 cm, 58 cm |
|---|---|
| Plotis | 50 cm, 58 cm |
| Aukštis | 33 cm, 40 cm |
| Staliuko tipas | Komplektas |
| Stalviršio forma | Kvadratinė |
| Stalčių skaičius | Nėra |
| Stalo matmenys | 50x50x33 cm, 58x58x40 cm |
| Kojelės | Nėra |
| Pakuotės išmatavimai | 65x46x65 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 45 cm | 200 cm | 77 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 45 cm | 220 cm | 54 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 100 cm | 45 cm | 15–77 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 220 cm | 50 cm | 55 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.