Stalviršio spalva Mola

Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Ekspozicijoje
Sandėlyje
699 €
Stilingas ir modernus TV staliukas DIAMOND – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina išskirtinį dizainą ir praktiškus sprendimus. Šis baldas traukia akį ne tik savo estetika, bet ir pasižymi patvarumu bei kokybiška konstrukcija.
Komoda turi 3 erdvius stalčius, kurie užtikrina patogų ir tvarkingą daiktų laikymą, leidžia išlaikyti minimalistinę ir švarią erdvę.
Išskirtinio dizaino, geometrinės formos kojos suteikia baldui modernumo, stabilumo ir iškart patraukia dėmesį savo unikalumu.
TV staliukas DIAMOND taip pat leidžia rinktis norimą korpuso ir fasadų spalvą – galimi atspalviai pateikti paskutinėse nuotraukose, tad lengvai priderinsite baldą prie savo interjero.
Stalviršio spalva Mola

| Gylis | 45 cm |
|---|---|
| Ilgis | 200 cm |
| Aukštis | 65 cm |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Stalviršio spalva | Matinis Mola |
| Kojelės | MDF |
| Kojelių aukštis | 24 cm |
| Kojelių spalva | Beige |
| Stalčių skaičius | 3 |
| Komodos tipas | Su stalčiais |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 160 cm | 47 cm | 77 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 77 cm | 35 cm | 185 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 50–58 cm | 50–58 cm | 33–40 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 45 cm | 220 cm | 54 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.