| Ilgis | 200 cm |
|---|---|
| Plotis | 103 cm |
| Aukštis | 77 cm |
| Svoris | 94 kg |
| Maksimalus ilgis | 290 cm |
| Stalviršio forma | Ovali |
| Išskleidimo funkcija | Yra |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Stalo kojų medžiaga | MDF |
| Stalo kojų spalva | Black |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 2-3 d.d. |
| Pakuotės išmatavimai | 210x110x13 cm, 66x68x70 cm |
Ekspozicijoje
COMO VENGE VENEER Išskleidžiamas Valgomojo Stalas 200x103x77 (+45*2)
1 299 €
Šis stilingas ir funkcionalus valgomojo stalas COMO – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina erdvę, patogumą ir galimybę prisitaikyti prie skirtingų poreikių. Stalas yra išskleidžiamas net iki 290 cm, todėl lengvai talpina didesnę svečių kompaniją. Papildomos dalys po 45 cm leidžia lanksčiai reguliuoti ilgį pagal situaciją.
Stalo dizainas išlaikytas harmoningas ir subalansuotas – švelniai suapvalinti kampai suteikia stalui vizualinio švelnumo. Dvi stambios medinės kojos užtikrina konstrukcijos stabilumą ir solidų vizualinį akcentą, puikiai derantį tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere.
Stalviršio spalva tamsiai ruda Venge Veneer, stalo kojų spalva juoda.
Prieinamumas: Liko 1
Likutis ekspozicijoje: 1
Likutis sandėlyje: 0
Likutis sandėlyje: 0
Produkto kodas: 00091
Kategorijos: Stalai, Valgomojo baldai
Žyma: EKSPOZICIJOJE
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “COMO VENGE VENEER Išskleidžiamas Valgomojo Stalas 200x103x77 (+45*2)” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 50 cm 54 cm 84 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 54 cm 60 cm 87 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.