Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
499 €
COMO kavos staliukų rinkinys – tai modernumo ir prabangos dermė jūsų namams. Du skirtingo dydžio apvalūs staliukai suteikia lankstumo interjere: naudokite juos kartu, kad sukurtumėte dinamišką kompoziciją, arba atskirai – pagal poreikį.
Kiekvienas paviršius unikalus, todėl staliukai atrodo itin autentiški. Metalinės kojelės suteikia kontrasto ir tvirtumo.
| Plotis | 75 cm |
|---|---|
| Gylis | 75 cm |
| Aukštis | 36 cm, 41 cm |
| Svoris | 23 kg |
| Kojelių spalva | Beige, Black, Brown, Ral 1035, White |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Skersmuo | 75 cm |
| Kojelės | MDF |
| Kojelių aukštis | 36 cm, 41 cm |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 42 cm | 42 cm | 45 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 75 cm | 75 cm | 38–41 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 70–80 cm | 70–80 cm | 43–48 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 52 cm | 52 cm | 40 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.