Pagrindinės savybės
- Skandinaviško stiliaus apvalus stalas
- Pagamintas iš baltai pigmentuotos ąžuolo faneruotės
- Estetiškai patrauklus pagrindas su lamelių priekiu
- Patogiai susodina 4 žmones
Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
815 €
Chris apvalus valgomojo stalas, pagamintas iš baltai pigmentuotos alyvuotos ąžuolo faneruotės su lamelių priekine dalimi, Ø120×75 cm
Išankstinis užsakymas
Pagrindinės savybės
| Ilgis | 120 cm |
|---|---|
| Plotis | 120 cm |
| Aukštis | 75 cm |
| Stalviršio spalva | Šviesiai ruda |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Stalviršio medžiaga | Natūrali medžio faneruotė |
| Išskleidimo funkcija | Nėra |
| Stalo kojų medžiaga | Natūrali medžio faneruotė |
| Stalo kojų spalva | Šviesiai ruda |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 100 kg |
| Svoris | 38.4 kg |
| Pakuotės išmatavimai | 129x129x5 cm, 68x68x80 cm |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 20 d.d |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 50 cm | 54 cm | 84 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 52 cm | 54 cm | 78 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 50 cm | 54 cm | 84 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 54 cm | 60 cm | 87 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.