Candelo pufas taps unikalia bet kurios svetainės puošmena, o suderintas su tos pačios kolekcijos kampine sofa suteiks interjerui unikalumo bei jaukumo.
Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Akcija
319 € Original price was: 319 €.239 €Current price is: 239 €.
CANDELO – tai patogumo ir elegancijos junginys, skirtas tiems, kurie ieško modernaus dizaino.
Didesnis audinių pasirinkimas mūsų fizinėse parduotuvėse!
Candelo pufas taps unikalia bet kurios svetainės puošmena, o suderintas su tos pačios kolekcijos kampine sofa suteiks interjerui unikalumo bei jaukumo.
| Gylis | 70 cm |
|---|---|
| Plotis | 90 cm |
| Aukštis | 44 cm |
| Sėdimosios dalies aukštis | 44 cm |
| Relax funkcija | Nėra |
| Vietų skaičius | 1 |
| Audinys | Perfect Harmony 2 (Šenilas), Riviera 2 (Veliūras) |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 60 d.d |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Kilmė | Europa |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 70 cm | 70 cm | 66 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 304 cm | 115 cm | 62 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 42 cm | 42 cm | 45 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 204 cm | 96,5 cm | 71 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.