Ar ieškote kofeino ryte, ar tiesiog norite pasimėgauti popietės užkandžiu, ši aukščio reguliuojama baro kėdė puikiai tinka tokioms progoms. Sėdynė aptrauktą minkštu smėlio spalvos aksomu ir papuošta išskirtiniu siuvinėjimo detalumu, suteikiant romantišką žavesį. Baigta juodu milteliniu būdu padengtu plieno varpiniu pagrindu, ši baro kėdė užtikrina stabilumą ir malonią patirtį.
BROOKE Vic Baro Kėdė
159 €
Pagrindinės savybės
- Baro kėdė su išskirtiniu siuvinėjimo detaliu
- Pagaminta iš ugniai atsparių medžiagų
- Aptraukta ryškiai smėlio spalvos aksomu, suteikiančiu prabangos jausmą
- Juodas šiurkštus milteliniu būdu padengtas plieno varpinio tipo pagrindas
- Sėdynės aukštis gali būti reguliuojamas nuo 63 iki 84 cm naudojant dujų kėlimo mechanizmą
- Įrengta sukimosi funkcija ir pakojis
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000103461
Kategorijos: Baro kėdės, Kėdės, Pusbario kėdės, Valgomojo baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 52 cm |
|---|---|
| Gylis | 52 cm |
| Aukštis | 109 cm |
| Atlošo aukštis | 26 cm |
| Max sėdimos dalies aukštis | 84 cm |
| Sėdimosios dalies plotis | 37.5 cm |
| Sėdimosios dalies gylis | 37.5 cm |
| Svoris | 8.5 kg |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 110 kg |
| Kėdės tipas | Su porankiais, Su sukimosi funkcija |
| Sėdimosios dalies medžiaga | Gobelenas |
| Audinys | Vic |
| Kėdės kojos | Metalinės |
| Kėdės kojų spalva | Juoda |
| Pakuotės išmatavimai | 57x53x61 cm |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “BROOKE Vic Baro Kėdė” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 86 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 68 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 55 cm 77 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 50 cm 54 cm 84 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų
















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.