Pabrėžkite savo valgomojo charakterį su šia pilka valgomojo kėde. Pagrindinis šio dizaino akcentas – kviečiantis, nesenstantis siluetas, derinantis komfortą ir stilių. Minkšta pilka buklė audiniu aptraukta sėdimoji dalis yra maloni tiek sėdėti, tiek žiūrėti. Subtilus sagų įsiuvimas suteikia tekstūros, o elegantišką įvaizdį užbaigia plona keturių žvaigždučių formos besisukanti bazė.
BROOKE I Grey Kėdė
189 €
Pagrindinės savybės
- Apmušta pilkos spalvos bouclé audiniu
- Moderni kėdė su ranktūriu papildomam komfortui
- Kėdės kojos su sukimosi funkcija, pagamintos iš plieno ir nudažytos milteliniu būdu
Produkto kodas: 0000102542
Kategorija: Kėdės
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 57 cm |
|---|---|
| Gylis | 54,5 cm |
| Aukštis | 82 cm |
| Atlošo aukštis | 37 cm |
| Sėdimosios dalies plotis | 41 cm |
| Sėdimosios dalies gylis | 40.5 cm |
| Max sėdimos dalies aukštis | 47 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 110 kg |
| Svoris | 7,4 kg |
| Kėdės tipas | Su porankiais, Su sukimosi funkcija |
| Sėdimosios dalies medžiaga | Gobelenas |
| Audinys | Monza |
| Kėdės kojos | Metalinės |
| Kėdės kojų spalva | Juoda |
| Pakuotės išmatavimai | 57x54x51 cm |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “BROOKE I Grey Kėdė” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 55 cm 77 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų

















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.