
BEPPE Čiužinys
295 € – 625 €Price range: 295 € through 625 €
„Beppe“ — čiužinys iš „Highfoam Bio“ poliuretano putų, pagamintas iš augalinės kilmės žaliavų. Dėl šios priežasties čiužinys turi elastingumo ir ortopedinių savybių. Medžiagos viduje laisvai cirkuliuoja oras, kuris sukuria patogiausias sąlygas atsipalaiduoti. Dėl 10 cm aukščio ir II standumo laipsnio „Beppe“ yra puikus pasirinkimas vaikams nuo 2 metų.
- Kietumo lygis – II
- Aukštis – 10 cm
- Rekomenduojama apkrova – 120 kg
- Užvalkalas su užtrauktuku
- Vakuuminė pakuotė

| Aukštis | 11 cm |
|---|---|
| Ilgis | 200 cm |
| Plotis | 80 cm, 90 cm, 100 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 190 cm, 200 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas |
| Čiužinio kietumas | II Minkštas |
| Čiužinio savybės | Ortopedinės savybės, Pralaidus orui, Putų poliuretanas, Vakuumo pakuotėje |
| Čiužinio užvalkalas | Nuvelkamas |
| Kilmė | Ukraina |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
Būkite pirmas aprašęs “BEPPE Čiužinys” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 6 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 26 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 27 cm Užsakoma: 30 d.d.






Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.