- Rėmas – Medžio drožlių plokštės ir spyruoklinė ritė
- Užpildymas – Poliuretano putos
- Audinys – Galima rinktis iš daugiau nei 1000 audinių rūšių.

Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
TOP
Modulinis
Nuo 2054 €
„Belfast“ – tai daugiau nei tik minkštas kampas. Tai galimybė sukurti savo bet kokios konfigūracijos gaminį, atitinkantį Jūsų unikalius poreikius ir stilių.
Didesnis audinių pasirinkimas mūsų fizinėse parduotuvėse!

Išankstinis užsakymas

Išankstinis užsakymas

Išankstinis užsakymas

Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas

| Plotis | 380 cm |
|---|---|
| Gylis | 160 cm |
| Aukštis | 68,5 cm |
| Spalva | Pasirenkama |
| Medžiaga | Gobelenas |
| Audiniu apmušta nugara | Yra |
| Korpuso medžiaga | MDP/DSP (medžio drožlių plokštė) |
| Vietų skaičius | 5 |
| Sėdimosios dalies plotis | 400 cm |
| Sėdimosios dalies aukštis | 42 cm |
| Sėdimosios dalies gylis | 80 cm |
| Spyruoklės | Bonnell (kūgio formos, sujungtos tarpusavyje) |
| Atlošo aukštis | 68.5 cm |
| Porankio aukštis | 68.5 cm |
| Porankio gylis | 110 cm |
| Porankio plotis | 30 cm |
| Savybės | Nuvelkami pagalvėlių užvalkalai |
| Relax funkcija | Nėra |
| Miegojimo funkcija | Yra |
| Miegojimo mechanizmas | Eurobook |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Miegamosios dalies ilgis | 270 cm |
| Miegamosios dalies plotis | 150 cm |
| Kojelės | Medinės |
| Kojelių aukštis | 3 cm |
| Kilmė | Ukraina |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 67 cm | 93 cm | 101 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 400 cm | 204 cm | 87 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 350 cm | 260 cm | 68,5 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 239 cm | 150 cm | 88 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.