Audinio spalva

Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Ekspozicijoje
169 €
Pagrindinės savybės
Prieinamumas: Liko 4
Audinio spalva

| Plotis | 47 cm |
|---|---|
| Gylis | 53 cm |
| Aukštis | 81 cm |
| Svoris | 6,3 kg |
| Kėdės tipas | Be porankių |
| Sėdimosios dalies medžiaga | Gobelenas |
| Audinio spalva | Basel fabric beige 24 |
| Sėdimos dalies aukštis | 46,5 cm |
| Kėdės kojos | Metalinės |
| Kėdės kojų spalva | Juoda |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 110 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 2-3 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 54 cm | 60 cm | 87 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 52 cm | 54 cm | 78 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 52 cm | 61 cm | 100 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 52 cm | 54 cm | 78 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.