Pirmas dalykas, kurį greičiausiai pastebėsite šiame kavos staliuke, – išraiškingas stalviršis, kylantis iš stačiakampio plieninio pagrindo. Jis yra storas ir dekoruotas balto marmuro imitacija, suteikiančia staliukui ryškų ir drąsų charakterį. Tad jei ieškote akcentinio baldo, kuris aiškiai išsiskirtų erdvėje, tai – būtent tas pasirinkimas.
Naujiena
BAROSSA III WHITE MARBLE Kavos Staliukas
110 €
Pagrindinės savybės:
- Storas stalviršis su balto marmuro imitacija, suteikiantis ryškų įvaizdį
- Plonas juodas plieninis pagrindas su milteliniu dažymu
- Modernus stačiakampis kavos staliukas 110x55x45 cm
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000105359
Kategorijos: Kavos staliukai, Svetainės kietieji baldai
Žyma: NAUJIENA
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 110 cm |
|---|---|
| Gylis | 55 cm |
| Aukštis | 45 cm |
| Svoris | 11 kg |
| Spalva | Balta |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Pakuotės išmatavimai | 120x61x7 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “BAROSSA III WHITE MARBLE Kavos Staliukas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 50–58 cm 50–58 cm 33–40 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Gylis Aukštis 220 cm 50 cm 55 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 220 cm 50 cm 55 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.