Pirmas dalykas, kurį greičiausiai pastebėsite šiame kavos staliuke, – išraiškingas stalviršis, kylantis iš stačiakampio plieninio pagrindo. Jis yra storas ir dekoruotas juodo marmuro imitacija, suteikiančia staliukui ryškų ir drąsų charakterį. Tad jei ieškote akcentinio baldo, kuris aiškiai išsiskirtų erdvėje, tai – būtent tas pasirinkimas.
Naujiena
BAROSSA III BLACK MARBLE Kavos Staliukas
110 €
Pagrindinės savybės:
- Storas stalviršis su juodo marmuro imitacija, suteikiantis ryškų įvaizdį
- Plonas juodas plieninis pagrindas su milteliniu dažymu
- Modernus stačiakampis kavos staliukas 110x55x45 cm
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000105358
Kategorijos: Kavos staliukai, Svetainės kietieji baldai
Žyma: NAUJIENA
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 110 cm |
|---|---|
| Gylis | 55 cm |
| Aukštis | 45 cm |
| Svoris | 11 kg |
| Spalva | Juoda |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Pakuotės išmatavimai | 120x61x7 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “BAROSSA III BLACK MARBLE Kavos Staliukas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 65–90 cm 65–90 cm 39–42 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 220 cm 54 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Ilgis Aukštis 45 cm 220 cm 56 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 50 cm 220 cm 53 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.
















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.