Pirmas dalykas, kurį greičiausiai pastebėsite šiame kavos staliuke, – išraiškingas stalviršis, kylantis iš kvadratinio plieninio pagrindo. Jis yra storas ir dekoruotas travertino imitacija, suteikiančia staliukui ryškų, drąsų charakterį. Tad jei ieškote akcentinio baldo, kuris aiškiai išsiskirtų erdvėje, tai – puikus pasirinkimas.
Naujiena
BAROSSA II TRAVERTINE Kavos Staliukas
80 €
Pagrindinės savybės:
- Storas stalviršis su travertino imitacija, suteikiantis ryškų įvaizdį
- Plonas juodas plieninis pagrindas su milteliniu dažymu
- Modernus kvadratinis kavos staliukas 60x60x45 cm
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000102432
Kategorijos: Kavos staliukai, Svetainės kietieji baldai
Žyma: NAUJIENA
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 60 cm |
|---|---|
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 45 cm |
| Svoris | 7 kg |
| Spalva | Smėlio |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Stalviršio forma | Kvadratinė |
| Pakuotės išmatavimai | 70x65x7 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “BAROSSA II TRAVERTINE Kavos Staliukas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 75 cm 75 cm 38–41 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 220 cm 56 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Ilgis Aukštis 50 cm 220 cm 53 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.
















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.