Pirmas dalykas, kurį greičiausiai pastebėsite šiame kavos staliuke, – išraiškingas stalviršis, kylantis iš kvadratinio plieninio pagrindo. Jis yra masyvus ir dekoruotas juodo marmuro imitacija, suteikiančia staliukui drąsų ir išskirtinį charakterį. Tad jei ieškote akcentinio baldo, kuris aiškiai išsiskirtų erdvėje, tai – būtent tas pasirinkimas.
Naujiena
BAROSSA BLACK MARBLE Kavos Staliukas
50 €
Pagrindinės savybės:
- Storas stalviršis, dekoruotas juodo marmuro imitacija
- Plonas plieninis pagrindas su milteliniu dažymu
- Matmenys 40x40x45 cm
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000102403
Kategorijos: Kavos staliukai, Šoniniai staliukai, Svetainės kietieji baldai
Žyma: NAUJIENA
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 40 cm |
|---|---|
| Gylis | 40 cm |
| Aukštis | 45 cm |
| Svoris | 4 kg |
| Spalva | Juoda |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Stalviršio forma | Kvadratinė |
| Pakuotės išmatavimai | 48x45x7 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “BAROSSA BLACK MARBLE Kavos Staliukas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 220 cm 54 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Ilgis Aukštis 200 cm 45 cm 220 cm 77 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 75 cm 75 cm 38–41 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.