Šiam televizoriaus staliukui būdingos švarios linijos ir lengva forma – tai stilingas, modernus akcentas bet kuriai svetainei. Tvirtas, šiurkščiai milteliniu būdu dengtas metalines kojeles laiko visą staliuką. Atkreipkite dėmesį į dureles su tinklelio rašto stumdomais fasadais – šis apgalvotas sprendimas tik dar labiau sustiprina dizainą.
ANGUS TV Staliukas 140x40x44.5
200 €
Angus TV staliukas, viršus ir rėmas – juodo uosio šiurkštaus laminato, durys ir pagrindas – matinio juodo šiurkštaus milteliniu būdu dengto plieno su metaline tinklelio detale, atvira niša ir slankiojamos durys, 140×40×44,5 cm.
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000090711
Kategorijos: Svetainės kietieji baldai, TV staliukai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 140 cm |
|---|---|
| Aukštis | 44.5 cm |
| Gylis | 40 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 37 kg |
| Svoris | 20.5 kg |
| Spalva | Juoda |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Kojelės | Metalinės |
| Kojelių aukštis | 20.5 cm |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Komodos tipas | Su durelėmis |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 20 d.d |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pakuotės išmatavimai | 147x44x9 cm |
Būkite pirmas aprašęs “ANGUS TV Staliukas 140x40x44.5” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 80 cm 80 cm 26 cm Užsakoma: 30 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Ilgis Aukštis 200 cm 45 cm 220 cm 77 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Aukštis 220 cm 54 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Gylis Aukštis 200 cm 45 cm 77 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimų




















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.