| Plotis | 42 cm |
|---|---|
| Ilgis | 200 cm |
| Aukštis | 50 cm |
| Svoris | 52 kg |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Pakuotės išmatavimai | 210x28x28 cm, 224x48x32 cm |
| Kojelės | MDF |
| Kojelių spalva | Beige, Black, Brown, Ral 1035, White |
| Stalčių skaičius | 2 |
| Komodos tipas | Su stalčiais |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
EYFEL TV Staliukas 200x42x50
550 €
Stilingas ir modernus TV staliukas EYFEL – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštos kokybės dizainą ir praktiškumą. Šis staliukas išsiskiria ne tik savo išvaizda, bet ir ilgaamžiškumu.
Komoda turi 2 stalčius, kurios atsidaro paspaudimu. Toks funkcionalumas užtikrina patogų ir tvarkingą daiktų laikymą be nereikalingų detalių.
EYFEL TV staliukas taip pat suteikia galimybę pasirinkti kitą korpuso ir stalčių spalvą, o spalvų pasirinkimai matomi paskutinėse nuotraukose.
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: Svetainės kietieji baldai, TV staliukai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “EYFEL TV Staliukas 200x42x50” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 220 cm 56 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.


















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.