| Plotis | 42 cm |
|---|---|
| Ilgis | 200 cm |
| Aukštis | 50 cm |
| Svoris | 65 kg |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Pakuotės išmatavimai | 210x28x28 cm, 224x48x32 cm |
| Kojelės | MDF |
| Kojelių spalva | Beige, Black, Brown, Ral 1035, Ral 7012, White |
| Durelių skaičius | 2 |
| Stalčių skaičius | 2 |
| Komodos tipas | Su stalčiais ir durelėmis |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
AURA TV Staliukas 200x42x50
680 €
Stilingas ir modernus TV staliukas AURA – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštos kokybės dizainą ir praktiškumą. Šis staliukas išsiskiria ne tik savo išvaizda, bet ir ilgaamžiškumu.
Staliukas turi 4 erdvius skyrius: 2 stalčius ir 2 dalis su durelėmis, kurios atsidaro paspaudimu. Toks funkcionalumas užtikrina patogų ir tvarkingą daiktų laikymą be nereikalingų detalių.
AURA TV staliukas taip pat suteikia galimybę pasirinkti kitą korpuso ir durelių spalvą, o spalvų pasirinkimai matomi paskutinėse nuotraukose.
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: Svetainės kietieji baldai, TV staliukai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “AURA TV Staliukas 200x42x50” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
-
Plotis Gylis Aukštis 108 cm 50 cm 77 cm Užsakoma: 30 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 220 cm 56 cm Turime vietoje: 2–3 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 75 cm 75 cm 38–41 cm Turime vietoje: 2–3 d.d. -
Plotis Gylis Aukštis 90 cm 46 cm 80 cm Užsakoma: 30 d.d.Yra spalvų pasirinkimų




















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.