| Ilgis | 200 cm |
|---|---|
| Plotis | 42 cm |
| Aukštis | 50 cm |
| Kojelės | Metalinės |
| Kojelių aukštis | 25 cm |
| Stalviršio forma | Ovali |
| Durelių skaičius | 2 |
| Stalčių skaičius | 2 |
| Komodos tipas | Su stalčiais ir durelėmis |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Garantija | 24 mėnesiai |
VERONA TV staliukas 200x42x50
1 249 €
Stilinga ir funkcionali komoda VERONA – modernus baldas jūsų namams. Išskirtinis dizainas su švelniai suapvalintais šonais suteikia komodai elegancijos, o vientisa tamsaus medžio tekstūra kuria subtilų, natūralų įvaizdį.
Šoniniuose segmentuose yra įprastai atsidarančios durelės, už kurių rasite po du vidinius skyrius patogiam daiktų susidėjimui, o centre du stalčiai.
Tvirtos metalinės kojelės suteikia baldui stabilumo, lengvumo ir modernios estetikos, be to, palengvina valymą po spintele.
Užsisakant galima rinktis ir keisti komodos lukšto spalvą. Didesnis pasirinkimas mūsų fizinėse parduotuvėse.
Išankstinis užsakymas
Kategorija: Svetainės kietieji baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “VERONA TV staliukas 200x42x50” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
-
Plotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Turime vietoje: 2–3 d.d. -
Plotis Gylis Aukštis 100 cm 45 cm 15–77 cm Užsakoma: 30 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Ilgis Aukštis 65–90 cm 65–90 cm 39–42 cm Turime vietoje: 2–3 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 50 cm 220 cm 53 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.