| Plotis | 42 cm |
|---|---|
| Ilgis | 200 cm |
| Aukštis | 50 cm |
| Svoris | 55 kg |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Pakuotės išmatavimai | 210x28x28 cm, 224x48x32 cm |
| Kojelės | Metalinės |
| Durelių skaičius | 2 |
| Stalčių skaičius | 2 |
| Komodos tipas | Su stalčiais ir durelėmis |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
DONA TV Staliukas 200x42x50
680 €
Stilingas ir modernus TV staliukas DONA – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštos kokybės dizainą ir praktiškumą. Šis staliukas išsiskiria ne tik savo išvaizda, bet ir ilgaamžiškumu.
TV Staliukas turi 4 erdvius skyrius: 2 stalčius ir 2 dalis su durelėmis, kurios atsidaro paspaudimu. Toks funkcionalumas užtikrina patogų ir tvarkingą daiktų laikymą be nereikalingų detalių.
Metalinės kojos papildomai suteikia baldui elegancijos ir stabilumo.
DONA TV staliukas taip pat suteikia galimybę pasirinkti kitą korpuso ir durelių spalvą.
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: Svetainės kietieji baldai, TV staliukai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “DONA TV Staliukas 200x42x50” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 220 cm 50 cm 55 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 220 cm 56 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Aukštis 220 cm 54 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.




















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.