| Ilgis | 200 cm |
|---|---|
| Plotis | 103 cm |
| Aukštis | 77 cm |
| Svoris | 94 kg |
| Maksimalus ilgis | 290 cm |
| Stalviršio forma | Ovali |
| Išskleidimo funkcija | Yra |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Stalo kojų medžiaga | MDF |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 2-3 d.d. |
| Pakuotės išmatavimai | 210x110x13 cm, 66x68x70 cm |
COMO-1 AMERICAN WALNUT VENEER Išskleidžiamas Valgomojo Stalas 200(290)x103x77
1 299 €
Šis stilingas ir funkcionalus valgomojo stalas COMO – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina erdvę, patogumą ir galimybę prisitaikyti prie skirtingų poreikių. Stalas yra išskleidžiamas net iki 290 cm, todėl lengvai talpina didesnę svečių kompaniją. Papildomos dalys po 45 cm leidžia lanksčiai reguliuoti ilgį pagal situaciją.
Stalo dizainas išlaikytas harmoningas ir subalansuotas – švelniai suapvalinti kampai suteikia stalui vizualinio švelnumo. Dvi stambios medinės kojos užtikrina konstrukcijos stabilumą ir solidų vizualinį akcentą, puikiai derantį tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere.
Išankstinis užsakymas
Kategorijos: Stalai, Valgomojo baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “COMO-1 AMERICAN WALNUT VENEER Išskleidžiamas Valgomojo Stalas 200(290)x103x77” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 54 cm 60 cm 87 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų




















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.