JUNGLE – natūraliai atrodantis medžio imitacijos derinys, kuris suteiks jūsų interjerui gyvumo ir šilumos. Puikiai tinka namams, biurui ar komercinėms erdvėms, kur norisi gamtos akcento be papildomos priežiūros.
Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Akcija
Ekspozicijoje
100 €
Prieinamumas: Liko 2
JUNGLE – natūraliai atrodantis medžio imitacijos derinys, kuris suteiks jūsų interjerui gyvumo ir šilumos. Puikiai tinka namams, biurui ar komercinėms erdvėms, kur norisi gamtos akcento be papildomos priežiūros.
| Gylis | 64 cm |
|---|---|
| Plotis | 64 cm |
| Aukštis | 120 cm |
| Spalva | Rusva, Tamsiai žalia |
| Kilmė | Europa |
| Pristatymo terminas | 2-3 d.d. |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 45 cm | 8 cm | 45 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 50 cm | 8 cm | 30 cm |
| Plotis | Aukštis |
|---|---|
| 100 cm | 200 cm |
| Plotis | Ilgis |
|---|---|
| 100 cm | 280 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.