Savybės:
- Aukštos kokybės medžiagos – tvirta ir ilgaamžė konstrukcija.
- Modernus dizainas – elegantiškas ir subtilus, tinkantis įvairiems interjero stiliams.
- Funkcionalumas – idealiai tinka svetainei ar poilsio zonai.
Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Ekspozicijoje
Naujiena
790 €
Minimalistinis kavos staliukas – modernus ir stilingas pasirinkimas jūsų interjerui. Pagamintas iš anglies juodos spalvos medžio faneruotės MDF plokštės, šis staliukas puikiai dera tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere.
Prieinamumas: Liko 1
Savybės:
| Plotis | 130 cm |
|---|---|
| Aukštis | 32 cm |
| Gylis | 80 cm |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldo tipas | Atviras |
| Pastatoma/Pakabinama | Pastatoma |
| Medžio spalva | Juoda |
| Pristatymo terminas | 2-3 d.d. |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Medžiaga | Natūrali medžio faneruotė |
| Spalva | Juoda |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 45 cm | 220 cm | 54 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 50 cm | 220 cm | 53 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 70–80 cm | 70–80 cm | 43–48 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 77 cm | 35 cm | 185 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.