| Plotis | 45 cm |
|---|---|
| Ilgis | 180 cm |
| Aukštis | 54 cm |
| Svoris | 66 kg |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Kojelės | Metalinės |
| Kojelių aukštis | 24 cm |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Durelių skaičius | 3 |
| Stalčių skaičius | 2 |
| Komodos tipas | Su stalčiais ir durelėmis |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
MINA TV Staliukas
650 €
Stilinga ir moderni TV komoda MINA M– puikus pasirinkimas vertinantiems išskirtinį dizainą ir praktiškus sprendimus. Šis baldas traukia akį savo estetika, subtiliomis formomis bei pasižymi patvaria ir kokybiška konstrukcija.
Komoda turi du erdvius stalčius ir vieną iš viršaus atsidarančią spintelę, todėl daiktų laikymas tampa patogus ir tvarkingas. Visi skyriai atsidaro paspaudimo (push-to-open) mechanizmu, kuris leidžia išlaikyti švarų, minimalistinį vaizdą be rankenėlių.
Išskirtinio dizaino juodos, dvigubo tipo, tačiau ganėtinai smulkios kojelės suteikia komodai vizualinio lengvumo, modernumo ir stabilumo. Jos subtiliai pakelia baldą nuo grindų, todėl komoda atrodo lengva ir elegantiška, puikiai deranti šiuolaikiniame interjere.
TV komoda MINA taip pat leidžia rinktis norimą korpuso ir fasadų bei kojelių spalvą – galimi stalviršių atspalviai pateikti paskutinėse nuotraukose, tad lengvai priderinsite baldą prie savo namų stiliaus.
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 75 cm 75 cm 38–41 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 50 cm 220 cm 53 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 65–90 cm 65–90 cm 39–42 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.