| Ilgis | 138 cm |
|---|---|
| Plotis | 90 cm |
| Aukštis | 77 cm |
| Svoris | 80 kg |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Išskleidimo funkcija | Yra |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Stalo kojų medžiaga | Metalas |
| Stalo kojų spalva | Beige, Black, Brown, Ral 1035, White |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Pakuotės išmatavimai | 148x97x13 cm, 77x66x29 cm |
PARIS Valgomojo stalas 138×90
550 €
Modernus ir praktiškas valgomojo stalas PARIS, puikiai tinkantis kasdieniams pietums. Tai stačiakampio formos modelis, išsiskiriantis šiuolaikišku dizainu ir švaria, minimalistine estetika.
Stalas turi aštrius, tiesius kampus, kurie suteikia jam modernų ir dinamišką charakterį.
Pirkėjams siūloma galimybė pasirinkti norimą stalviršio spalvą, kad baldas idealiai derėtų prie jūsų interjero.
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: Stalai, Valgomojo baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “PARIS Valgomojo stalas 138×90” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 54 cm 60 cm 87 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.