Pagamintas iš rūkinto grūdinto stiklo, šis apvalus kavos staliukas minimalistiniu dizainu sujungia nostalgiją su simetriška geometrija. Staliuko viršus ir pagrindas dera tarpusavyje, suteikdami vizualų lengvumo pojūtį, kuris pabrėžia erdvės pojūtį bet kuriame moderniame svetainės interjere.
Naujiena
SAMOS BLACK GLASS Kavos Staliukas
500 €
Pagrindinės savybės
- Kvadratinių kavos staliukų komplektas
- Su grindų apsauga
- Pagaminti iš rūkinto grūdinto stiklo
- Lengvai valomas paviršius
- Matmenys 80x80x40 cm
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000112260
Kategorijos: Kavos staliukai, Svetainės kietieji baldai
Žyma: NAUJIENA
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 80 cm |
|---|---|
| Gylis | 80 cm |
| Aukštis | 40 cm |
| Medžiaga | Stiklas |
| Svoris | 20 kg |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Stalo matmenys | 80x80x40 cm |
| Pakuotės išmatavimai | 90x90x51 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “SAMOS BLACK GLASS Kavos Staliukas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
-
Plotis Gylis Aukštis 90 cm 46 cm 80 cm Užsakoma: 30 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 200 cm 77 cm Turime vietoje: 2–3 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 50–58 cm 50–58 cm 33–40 cm Turime vietoje: 2–3 d.d. -
Plotis Gylis Aukštis 77 cm 35 cm 185 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.