Pirmas dalykas, kurį greičiausiai pastebėsite šiame kavos staliuke, – išraiškingas stalviršis, kylantis iš stačiakampio plieninio pagrindo. Jis yra storas ir dekoruotas travertino imitacija, suteikiančia staliukui ryškų ir drąsų charakterį. Tad jei ieškote akcentinio baldo, kuris aiškiai išsiskirtų erdvėje, tai – būtent tas pasirinkimas.
Naujiena
BAROSSA III TRAVERTINE Kavos Staliukas
110 €
Pagrindinės savybės:
- Storas stalviršis su travertino imitacija, suteikiantis ryškų įvaizdį
- Plonas juodas plieninis pagrindas su milteliniu dažymu
- Modernus stačiakampis kavos staliukas 110x55x45 cm
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000105360
Kategorijos: Kavos staliukai, Svetainės kietieji baldai
Žyma: NAUJIENA
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 110 cm |
|---|---|
| Gylis | 55 cm |
| Aukštis | 45 cm |
| Svoris | 11 kg |
| Spalva | Smėlio |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Pakuotės išmatavimai | 120x61x7 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “BAROSSA III TRAVERTINE Kavos Staliukas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
-
Plotis Ilgis Aukštis 50–58 cm 50–58 cm 33–40 cm Turime vietoje: 2–3 d.d. -
Plotis Gylis Aukštis 82 cm 45 cm 24–77 cm Užsakoma: 30 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Gylis Aukštis 90 cm 46 cm 80 cm Užsakoma: 30 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 220 cm 54 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.
















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.