Pirmas dalykas, kurį greičiausiai pastebėsite šiame kavos staliuke, – išraiškingas stalviršis, kylantis iš kvadratinio plieninio pagrindo. Jis yra storas ir dekoruotas juodo marmuro imitacija, suteikiančia staliukui ryškų, drąsų charakterį. Tad jei ieškote akcentinio baldo, kuris aiškiai išsiskirtų erdvėje, tai – puikus pasirinkimas.
Naujiena
BAROSSA II BLACK MARBLE Kavos Staliukas
80 €
Pagrindinės savybės:
- Storas stalviršis su juodo marmuro imitacija, suteikiantis ryškų įvaizdį
- Plonas juodas plieninis pagrindas su milteliniu dažymu
- Modernus kvadratinis kavos staliukas 60x60x45 cm
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000102404
Kategorijos: Kavos staliukai, Svetainės kietieji baldai
Žyma: NAUJIENA
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 60 cm |
|---|---|
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 45 cm |
| Svoris | 7 kg |
| Spalva | Juoda |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Stalviršio forma | Kvadratinė |
| Pakuotės išmatavimai | 70x65x7 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “BAROSSA II BLACK MARBLE Kavos Staliukas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 50 cm 220 cm 53 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Gylis Aukštis 220 cm 50 cm 55 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 200 cm 77 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimų














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.