Sukurkite įspūdį su šiuo šoninio staliuko komplektu. Dėl universalios paskirties jis suteikia įvairių stiliaus sprendimų galimybių namuose. Pastatykite jį kampe arba koridoriuje su augalu ar vaza, kad jis išsiskirtų. Nuo apvalios formos iki pilko marmuro imitacijos – šie šoniniai staliukai neabejotinai patrauks dėmesį.
Naujiena
DICE MARBLE GREY Šoninių Staliukų Komplektas
260 €
Pagrindinės savybės:
- Modernus apvalių stulpelių komplektas su marmuro pilku efektu
- Patvarus paviršius, lengvai valomas
- Matmenys Ø34×70 cm; Ø25×50 cm
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000105126
Kategorija: Šoniniai staliukai
Žyma: NAUJIENA
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 34 cm |
|---|---|
| Gylis | 34 cm |
| Aukštis | 50 cm, 70 cm |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | MDF |
| Pakuotės išmatavimai | 38x38x74 cm |
| Svoris | 10 kg |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
Būkite pirmas aprašęs “DICE MARBLE GREY Šoninių Staliukų Komplektas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 270 cm 154 cm 81 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Gylis Aukštis 40 cm 35 cm 66 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Gylis Aukštis 40 cm 40 cm 45 cm Užsakoma: 25 d.d.















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.