Pasiruošę sukurti išskirtinį akcentą savo erdvėje? Šis kvadratinis kavos staliukas – puikus pasirinkimas. Travertino imitacija suteikia modernų ir elegantišką įvaizdį, o subtilus pagrindo plokštės dizainas pabrėžia staliuko architektūrinę išraišką. Ant staliuko paviršiaus yra pakankamai vietos knygoms, o taip pat galite jį naudoti kaip patogią vietą gėrimams ir užkandžiams svečiams per kitą susibūrimą.
Naujiena
DICE SQUARE TRAVERTINE Kavos Staliukų Komplektas
405 €
Pagrindinės savybės:
- Universalus dizainas, leidžiantis įvairius išdėstymo variantus
- Modernus kavos staliukas su travertino efektu
- Matmenys 90x90x42 cm
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000104951
Kategorijos: Kavos staliukai, Svetainės kietieji baldai
Žyma: NAUJIENA
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 90 cm |
|---|---|
| Gylis | 90 cm |
| Aukštis | 42 cm |
| Svoris | 20 kg |
| Spalva | Smėlio |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Stalviršio forma | Kvadratinė |
| Medžiaga | MDF |
| Pakuotės išmatavimai | 95x95x42 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “DICE SQUARE TRAVERTINE Kavos Staliukų Komplektas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
-
Plotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Užsakoma: 60 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 75 cm 75 cm 38–41 cm Turime vietoje: 2–3 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Turime vietoje: 2–3 d.d. -
Plotis Gylis Aukštis 88 cm 45 cm 77 cm Užsakoma: 30 d.d.Yra spalvų pasirinkimų















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.