Pasiruošę sukurti ryškų akcentą? Tuomet leiskite šiam kavos staliukų komplektui įsikurti jūsų svetainėje. Nuo stačiakampės formos iki travertino efekto – šie staliukai neabejotinai trauks žvilgsnius. Papildykite juos kavos staliuko knyga ar vaza, kad komplektas dar labiau išsiskirtų.
Naujiena
DICE RIVER TRAVERTINE Kavos Staliukų Komplektas
480 €
Pagrindinės savybės:
- Universalus dizainas, leidžiantis įvairius išdėstymo variantus
- Modernus kavos staliukų komplektas su travertino efektu
- Matmenys 100x60x42 cm; 44x44x38 cm
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000109011
Kategorijos: Kavos staliukai, Svetainės kietieji baldai
Žyma: NAUJIENA
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 44 cm, 100 cm |
|---|---|
| Gylis | 44 cm, 60 cm |
| Aukštis | 38 cm, 42 cm |
| Spalva | Smėlio |
| Staliuko tipas | Komplektas |
| Stalviršio forma | Kvadratinė, Stačiakampė |
| Medžiaga | MDF |
| Kojelės | Nėra |
| Pakuotės išmatavimai | 112x66x44 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “DICE RIVER TRAVERTINE Kavos Staliukų Komplektas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 50–58 cm 50–58 cm 33–40 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Gylis Aukštis 80 cm 80 cm 26 cm Užsakoma: 30 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Gylis Ilgis Aukštis 200 cm 45 cm 220 cm 77 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.


















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.