Pagamintas visiškai iš grūdinto stiklo, šis kvadratinis kavos staliukų komplektas suteiks svetainei jaukumo ir šilumos. Komplektą sudaro du skirtingų dydžių kvadratiniai staliukai, leidžiantys kurti įvairius interjero sprendimus ir naudoti juos skirtingiems poreikiams. Nesvarbu, ar jie statomi atskirai, ar kartu – šie staliukai suteikia erdvei sluoksniuotą, lengvą ir elegantišką įvaizdį.
Naujiena
DICE BLACK GLASS Kavos Staliukų Komplektas
330 €
Pagrindinės savybės
- Kvadratinių kavos staliukų komplektas
- Sluoksniuotas dizainas, pagyvinantis bet kurią erdvę
- Lengvai valomas paviršius
- 2 dalių komplektas 50x50x35 cm; 40x40x30 cm
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000112673
Kategorijos: Kavos staliukai, Svetainės kietieji baldai
Žyma: NAUJIENA
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Ilgis | 40 cm, 50 cm |
|---|---|
| Plotis | 40 cm, 50 cm |
| Aukštis | 30 cm, 35 cm |
| Medžiaga | Stiklas |
| Svoris | 30 kg |
| Staliuko tipas | Komplektas |
| Stalviršio forma | Kvadratinė |
| Stalčių skaičius | Nėra |
| Stalo matmenys | 40x40x30cm, 50x50x35cm |
| Pakuotės išmatavimai | 65x46x65 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “DICE BLACK GLASS Kavos Staliukų Komplektas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 50 cm 220 cm 53 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Gylis Aukštis 220 cm 50 cm 55 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Ilgis Aukštis 65–90 cm 65–90 cm 39–42 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.