| Plotis | 50 cm, 58 cm |
|---|---|
| Aukštis | 33 cm, 40 cm |
| Spalva | Balta |
| Staliuko tipas | Komplektas |
| Stalviršio forma | Kvadratinė |
| Stalo matmenys | 50x50x33 cm, 58x58x40 cm |
| Kojelės | Nėra |
| Pakuotės išmatavimai | 65x46x65 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
DICE WHITE MARBLE Kavos Staliukų Komplektas
289 €
Pagrindinės savybės
- Modernus kavos staliukų komplektas
- Kvadratinė forma suteikia elegantišką pojūtį
- Lengvai valomas paviršius
- 2 dalių komplektas 58x58x40 cm; 50x50x33 cm
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000096361
Kategorijos: Kavos staliukai, Svetainės kietieji baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “DICE WHITE MARBLE Kavos Staliukų Komplektas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 220 cm 50 cm 55 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 220 cm 56 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.