Stalviršio spalva Mola

Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Ekspozicijoje
Sandėlyje
1 200 €
Stilinga ir moderni komoda DIAMOND – idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina išskirtinį dizainą, funkcionalumą ir kokybišką baldo konstrukciją. Šis baldas išsiskiria ne tik estetika, bet ir patvarumu, todėl puikiai tinka tiek svetainėje, tiek kitose namų erdvėse.
Komoda turi 3 erdvius skyrius: dvi atskiras uždaras dalis ir vieną platesnį, dvigubą skyrių su durelėmis, kuriame, integruotas ir stalčius. Toks išdėstymas leidžia lengvai palaikyti tvarką, patogiai susidėti daiktus ir išlaikyti minimalistinę, švarią aplinką.
Išskirtinio dizaino, geometrinių formų kojos suteikia baldui modernumo, stabilumo ir iškart patraukia žvilgsnį savo unikaliomis linijomis.
Prieinamumas: Liko 2
Stalviršio spalva Mola

| Gylis | 45 cm |
|---|---|
| Ilgis | 200 cm |
| Aukštis | 85 cm |
| Stalviršio spalva | Matinis Mola |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Kojelių aukštis | 25 cm |
| Durelių skaičius | 4 |
| Stalčių skaičius | 1 |
| Komodos tipas | Su stalčiais ir durelėmis |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 200 cm | 45 cm | 77 cm |
| Plotis | Aukštis |
|---|---|
| 220 cm | 54 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 38 cm | 38 cm | 43–51 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 38 cm | 38 cm | 43–51 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.